Helyreáll az S36-os, G43-as vonatok közlekedése

2025. március 15. szombat, 08.32 / Utolsó módosítás: 2025. március 15. szombat, 11.58
Helyreállították a pályahibát, 11:45-től ismét a teljes útvonalukon közlekednek a G43-as és az S36-os vonatok. A győri és a pécsi  fővonal távolsági járatainál sem kell további jelentős késésekre számítani. 

Az M3-as és M4-es metrón, valamint az 1-es villamoson délig fogadják el a vonatjegyeket.


Előzmény:

Budapest-Kelenföld és Kőbánya-Kispest között csak óránként közlekednek a vonatok pályahiba miatt. A győri és a pécsi fővonal távolsági járatainál hosszabb menetidőre lehet számítani. 

A fennakadás végéig az M4-es metrón Kelenföld vasútállomás és a Kálvin tér között, az M3-as metrón a Kálvin tér és Kőbánya-Kispest között, valamint az 1-es villamoson Kelenföld és Népliget között a vonatjegyek is érvényesek.

Bevezetett változások:

  • A Székesfehérvár felől érkező G43-as vonatok a teljes útvonalukon, Kőbánya-Kispestig közlekednek
  • Tárnok felől érkező S36-os vonatok Kőbánya-Kispest helyett csak Budapest-Kelenföldig közlekednek
  • A Kőbánya-Kispestről Székesfehérvárra induló G43-as vonatok csak Budapest-Kelenföldtől közlekednek
  • A Kőbánya-Kispestről Tárnokra induló S36-os vonatok a teljes útvonalukon közlekednek
  • A győri fővonal távolsági járatainál, valamint a pécsi Mecsek InterCityknél 15-30 perccel hosszabb menetidőre lehet számítani.
Vissza az oldal tetejére Vissza az oldal tetejére