Frissítés:
7:50-re eltávolították a kidőlt fát, így ismét közlekednek a vonatok Zirc és Bakonyszentlászló között. Délelőtt helyreállhat a menetrend a Győr-Veszprém vonalon.
A Veszprémből 5:03-kor Győrbe elindult vonat (39519) továbbindult, a menetideje 120-130 perccel nőtt. A jelentős késése miatt az utasok a 7030/88-as számú Volán-járattal utazhatnak, amelyen elfogadják a vasúti menetjegyeket is.
- A busz betér Pannonhalma vasútállomásra és Nyúlra is. Biztosítva az utasok eljutását Győrasszonyfa, Tarjánpuszta, Pannonhalma, Nyúl és Győrszabadhegy felől Győr vasútállomásig.
Előzmény:
Zirc és Bakonyszentlászló között egy kidőlt fa miatt szünetel a forgalom az eltávolításáig - várhatóan 8 óráig, a Veszprémből 5:03-kor és a Győrből 5:13-kor elindult vonat (39519, 39510) várakozik, megnő a menetidejük. A Győr-Veszprém vonalon jelentős késésekre lehet számítani vasárnap reggel.
Forgalmi változások:
- A Győrből 5:13-kor elindult vonat (39510) csak Bakonyszentlászlóig közlekedett.
- Az utasok onnan a következő, menetrend szerint 7:11-kor továbbinduló, késéssel közlekedő vonattal (39512) utazhatnak Veszprém felé.
- Zirctől az utasok a 7303/648 számú Volán-járattal juthatnak el Veszprémbe.
- A Veszprémből Győrbe 7:35-kor induló vonat (39517) helyett pótlóbusz közlekedik Bakonyszentlászlóig, ahol át kell szállni a vonatra.
- A busz nem érinti Porva-Cseszneket és Vinyét.