Péntekről szombatra virradó éjjel a Nyugati pályaudvar és Kőbánya alsó között karbantartást végeznek, ezért néhány éjszakai személyvonat helyett pótlóbuszok közlekednek a Nyugati és Kőbánya-Kispest között.
Az alábbi vonatokat érinti a változás:
- A Szolnokról 22:25-kor a Nyugati pályaudvarra induló S50-es vonat (2611) csak Kőbánya-Kispestig közlekedik. Kőbánya-Kispest és a Nyugati között pótlóbusszal utazhatnak.
- A Nyugati pályaudvarról 0:43-kor és 1:43-kor Szolnokra induló S50-es vonat (2610, 2620) csak Kőbánya-Kispesttől közlekedik. Odáig pótlóbuszok szállítják az utasokat a Nyugatitól.
- A Nyugati pályaudvarról 2:38-kor Debrecenbe induló személyvonat (6020) csak Kőbánya-Kispesttől közlekedik. Odáig pótlóbuszok szállítják az utasokat a Nyugatitól.
A pótlóbuszok megállási helyei:
Nyugati pályaudvar: a Westend oldalánál (metrópótlók megállójánál, térkép: https://bkk.hu/downloads/map/240/ [1]) .
Zugló megállóhely: Zugló vasútállomás buszmegálló (Budapest Környéki Törvényszéknél)
Kőbánya alsó: 95, 195, 909 autóbusz megálló, Pongrácz úton [2].
Kőbánya-Kispest: KÖKI Terminál BKK pótlóbusz megálló (térkép: https://bkk.hu/downloads/map/230/ [3] )
Utasaink elnézését és türelmét kérjük!