Műszaki előkészítési szakértő

munkatársat keresünk

Feladatok

  • koncepcionális elképzelések megvalósítható műszaki tartalmának összeállítása több változatban, előzetes mennyiségi felmérés és költségkalkuláció készítése,
  • különböző szintű (vázlatterv, engedélyes terv, kiviteli terv) alapján költségbecslések készítése,
  • pótmunkák árajánlatainak felülvizsgálata, műszaki szempontú elbírálása, javaslattétel az elfogadható műszaki tartalom és ár tekintetében,
  • közreműködés tervezési, vagy kivitelezési munkák megrendeléséhez szükséges felmérésekben,
  • egységes műszaki adatbázis létrehozása, anyag és teljesítmény egységárképzés készítése,
  • szakági normarendszerek karbantartása a megkötött szerződések árazott költségvetéseinek alapján.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – építőmérnök (szerkezetépítő) diploma,

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzési lehetőség
  • szakmai tapasztalatszerzés
  • béren kívüli juttatások (cafeteria, ingyenes vasúti utazási lehetőség)

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Molnár-Hetesi Éva +36 (30) 371 5214

2020. január 31.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.