Raktárkezelő

Szereti a változatos feladatokat, pontos, precíz és van raktározási tapasztalata?

Várjuk jelentkezését az Istvántelki raktárunk csapatába!

Feladatok

  • feladata a raktárba beszállított anyagok előírás szerinti átvétele, bevételezése, tárolási helyének meghatározása
  • a raktározási irányító közvetlen irányításával végzi a beérkező, készletezett és a kiadandó anyagok mozgatását
  • gondoskodik a raktári készletek megóvásáról, a raktározásra vonatkozó szabályok és utasítások betartásáról
  • aktívan részt vesz a készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységben

Munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség
  • alapfokú szakirányú képzettség (anyaggazdálkodási)
  • anyag- és raktározási ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás, együttműködés a munkatársakkal

Előnyt jelent

  • OKJ-s Emelőgép kezelő vizsga
  • vezető üléses targonca vezetői engedély (33-24)
  • raktárban szerzett gyakorlat
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • stabil, biztos munkahely
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01-71-32

vagy 0630/475 1560

2020. január 15.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.