Műszaki szakértő (liftes)

munkatársat keresünk

Feladatok

  • tervezi, koordinálja és felügyeli a szakterületére vonatkozó felvonók javítási, karbantartási, felújítási, beruházási, építési, bontási és selejtezési munkákat
  • szervezi, felügyeli és ellenőrzi a műszaki színvonal fenntartásához szükséges folyamatokat
  • műszaki elemzéseket, jelentéseket készít, javaslatokat fogalmaz meg a vezetői döntések meghozatala érdekében
  • részt vesz a szakterületét érintő műszaki tervek meghatározásában, fejlesztési, beruházási programok kidolgozásában
  • szakterületét érintő szakmai kérdésekben szakértői véleményt fogalmaz meg, állásfoglalást ad, utasításokat készít, felülvizsgál és aktualizál, gondoskodik azok mielőbbi bevezetéséről
  • szakmai képviseletet lát el a szakterületét érintő társasági projektekben és a hatóságok felé

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (előnyben részesítve a gépészmérnöki diploma)
  • feladatkörébe tartozó rendszerek, gépek, berendezések ismerete
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások és belső utasítások ismerete
  • üzemeltetési területen szerzett 5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • középfokú nyelvtudás szakmai nyelvismerettel (angol vagy német nyelvből)

Munkavégzés helye

Budapest

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 5 évnél több szakmai gyakorlat

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Bővebb felvilágosítást ad

Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01-59-22

2020. január 15.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.