Gépi forgácsoló

Ha van már forgácsolói tapasztalatod és szívesen vállalsz két műszakot is, úgy várjuk mielőbbi jelentkezésedet. Legyél te is tagja családias hangulatú csapatunknak!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • forgácsológépek kezelése
  • szerszámgépek működtetése, ellenőrzése, gépek napi karbantartása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú szakirányú végzettség (esztergályos és forgácsoló szakmák egyaránt megfelelnek)
  • fontos, hogy vállald a két műszakos munkarendet

Amit ajánlunk

  • megbízható jövedelem
  • biztosítjuk a betanulásodat és szakmai fejlődésedet
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget kaphatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagunkból válogathatsz kedvedre
  • vasúti utazási igazolványoddal egy év után akár külföldre is kedvezményesen utazhatsz és viheted a családot is magaddal

Munkavégzés helye

Szolnok

Bővebb felvilágosítást ad

Boda Ilona Izabella +36 (30) 609 3483

2020. január 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.