Villanyszerelő (járművillamosság)

Ha van már tapasztalatod villamossági területen és szeretnél egy családias hangulatú csapat tagja lenni, úgy várjuk mielőbbi jelentkezésedet bővülő csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • villamoshálózatok és a hozzá tartozó berendezések szerelése, javítása, új villamoshálózatok kiépítése
  • épület és gépkarbantartási feladatok ellátása villamossági területen

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, járművillamossági szerelő,műszerész)

Előnyként értékeljük

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • vasúti utazási igazolvány (családtagok részére is)

Munkavégzés helye

Szolnok

Bővebb felvilágosítást ad

Boda Ilona Izabella +36 (30) 609 3483

2020. január 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.